Angry Birds POP!

Sinirli kuşların bambaşka dünyası Angry Birds POP ile heyecan dolu anlar yaşamaya hazır olun.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 149.40 MB
  • Sürüm 3.39.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Rovio Entertainment Oyj
Angry Birds POP! indir; Angrt Birds karakterleri kısa zamanda büyük kitlelere hitap etmeyi başarmıştır.

Angrt Birds karakterleri kısa zamanda büyük kitlelere hitap etmeyi başarmıştır. Bu da Angry Birds oyunlarının kaliteli olduğunu gözler önüne seriyor. Bu muhteşem oyunlardan biri olan Angry Birds POP mobil oyunu eğlence dolu anlar yaşamak için doğru bir tercih olacaktır. Rengarenk bir dünyanın kapılarını aralayan Angry Birds POP mobil oyununda heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz. Oyunda el becerilerinizi kullanarak yüksek kademelere çıkmaya hak kazanabilirsiniz. Angry Birds POP dünyasında yer alamak için iOS akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu indirmesi ücretsiz olduğu gibi içerisinde bulunan ögelerin her biri de ücretsizidir.

Stella, Red, Chuck, Bomb ve Angry Birds'ın geri kalanına, neredeyse sonsuz zorluklarla dolu bir patlayıcıyla, ekstra bir bağımlılık yaratan balon patlatma macerasına katılın. Eşsiz güçlere sahip özel balonları etkinleştirmek için hileli çekimleri çekin ve çizgiler çizin. Bu özel toplar, son derece sevimli Hatchlings'leri kurtarırken veya bu sinir bozucu domuzcukları sarma seviyesi haritasına düşürdüğünüzde işe yarar. Oyunu daha da heyecanlı bir şekilde oynamak için Facebook arkadaşlarınızla kıyasıya mücadelenin tadını çıkarın. Oynaması kolay olup son derece heyecan verici ögeler ile karşılaşacağınız Angry Birds POP mobil oyununda binlerce oyun seviyesi sizi bekliyor olacak. Her bir seviyede farklı platform ve Angry Birds karakteri ile karşı karşııya geleceksiniz. Oyuna her hafta daha fazla seviye ekleniyor.

Mevsimsel temalar eğlenceli düzenli güncellemeler oyunun kalite düzeyini artıracak düzeyde olup akıllı cep telefonlarınızda sizlere sıkılmadan geçireceğiniz vakitler hediye ediyor. Yüksek skorlar elde ettiğiniz taktirde güçlendirici patlatmak ögelerine sahip olacaksınız. Bu size oyun içerisinde avantaj sağlayacak bir unsurdur. Stratejik ve akıllıca hareket etmenizi gerektiren Angry Birds POP farklı seviye tipleri ile eğlencenizi artıracaktır. Güzel grafikler ve animasyonlar görsel şölen yaşamanız konusunda size birden çok seçenek sunuyor. Oyun içerisinde patlattığınız her top rengarenk patlamalar ile karşılaşmanızı sağlıyor. Eşsiz faydaları ile özel topların kilidini açmak için üst üste birçok kabarcıklar ile karşı karşıya geleceksiniz. Kazandığınız bonuslar sayesinde arkadaşlarınıza meydan okuyacak aşamaya gelebilirsiniz.

Günün stresini atmak, balon topluluğunuzu patlatmak ve bir sonraki balon topluluğu ile karşılaşmak oldukça heyecan verici olacaktır. Kendinize şans tanıyın. Bu muhteşem Angry Birds temalı simülasyon oyununda kazanan kişi siz olacaksınnız. Sinirli kuşlar size bu muhteşem macera içerisinde bambaşka bir atmosferde yer almanızı sağlıyor. Kazanmak ve daha fazla öge ile karşı karşıya kalmak için başarılı hamleler yaparak ilerleyin. Parmaklarınızı hazırlayın çünkü bu büyülü atmosfer içerisinde oldukça yorulacaklar. Diğer balon patlatmak oyunlarına göre çok daha farklı bir tema üzerine kurulan Angry Birds POP ile kendinize sıkılmadan geçireceğiniz heyecan verici anlar sunabilirsiniz. Oyunda elde ettiğini başarıları arkadaşlarınızınkiler ile kıyaslayarak onlardan daha yüksek başarılar elde etmeye çalışın.

Angry Birds POP! indir